Karambol czterech samochodów w Bobrku

Redakcja eFO  |   Fakty  |   27 listopada 2020 17:16

Na ulicy Krakowskiej w Bobrku doszło do karambolu, w którym uczestniczyły cztery samochody. Żaden z uczestników zdarzenia nie doznał poważniejszych obrażeń.

Kierowca opla na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad kierownicą. Zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z volkswagenem. W zdarzeniu uczestniczyły także ford, jadący za oplem i bmw, które jechało za volkswagenem.

Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, dlatego policjanci zakwalifikowali kolizję jako kolizję drogową. Jej sprawca dostał mandat i punkty karne.

„Apelujemy o zmniejszenie prędkości i dostosowanie jej do zmiennych warunków na drodze” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.