Jesień Oświęcimska i utrudnienia w ruchu

Marcin Cichowski  |   Fakty  |   13 września 2019 08:16

W weekend 14-15 września w Oświęcimiu kolejny raz odbędzie się Jesień Oświęcimska. Kierowcy powinni się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Organizacja imprezy spowoduje utrudnienie w ruchu

„Od piątku 13 września od godziny 6 rano do poniedziałku 16 września do godziny 10  wyłączona zostanie z użytkowania pierzeja przed Sądem Rejonowym na Rynku Głównym” – informuje Katarzyna Kwiecień z oświęcimskiego magistratu.

Natomiast cały rynek będzie zamknięty dla ruchu samochodowego od soboty 14 września od godziny 16 do niedzieli 15 września do godziny 20.

W programie Jesieni Oświęcimskiej między inymi koncerty Beniamina i RR, Andrzeja Sikorowskiego i Mai Sikorowskiej, piosenki francuskie, czy Jazz Bandu Młynarski-Masecki. Będzie też teatr Pantomimy Mimo, smakosze będą mogli spróbować kuchni francuskiej.

Szczegóły wydarzenia:

Nadchodzi Jesień. Jesień Oświęcimska – FILMY, FOTO

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa