Jedna osoba ranna. Droga wciąż zablokowana – AKTUALIZACJA, FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   22 lutego 2017

Wiemy już, że jedna osoba odniosła obrażenia w wypadku drogowym we Włosienicy, o którym pisaliśmy po godz. 12.30. Służby nadal kierują samochody na objazdy.

Do wypadku doszło o godzinie 12.15 na ulicy Długiej w pobliżu skrzyżowania z ul. Suskiego. Mieszkaniec Śląska, kierujący ciężarowym manem z przyczepą, zderzył się z oplem, prowadzonym przez 47-latkę z Grodziska. To właśnie kierująca osobówką trafiła do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Portal Oswiecim112.pl powołuje się na świadków, którzy relacjonują, że man jadący od strony Zatora, próbował ominąć samochód skręcający w ulicę Suskiego. Ciężarówka zjechała na lewy pas ruchu, gdzie zderzyła się z oplem.

Na miejsce zdarzenia przyjechał zespół ratownictwa medycznego, sekcje z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu i Ochotniczej Straży Pożarnej we Włosienicy oraz trzy radiowozy policyjne.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa