Jeden wyprzedzał, drugi też chciał – FOTO (AKTUALIZACJA)

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   5 grudnia 2018

Kierowcy dwóch samochodów trafili do szpitala Oświęcimiu po zdarzeniu drogowym w Grojcu. Doszło do niego, gdy jeden z kierowców wyprzedzał dwa samochody.

O zdarzeniu w Grojcu pisaliśmy krótko w informacji „Zderzenie pod górą Grojecką. Droga zablokowana”. https://faktyoswiecim.pl/fakty/zderzenie-pod-gora-grojecka-droga-zablokowana/

Dzięki wstępnym ustaleniom policjantów z oświęcimskiej drogówki znamy okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia. Wynika z nich, że na ulicy Beskidzkiej w Grojcu 27-letni mieszkaniec gminy Oświęcim wyprzedzał bmw dwa inne samochody.

Jednym z wyprzedzanych pojazdów była skoda, prowadzona przez 48-letniego mieszkańca powiatu bielskiego. Mężczyzna nie widział, że jest wyprzedzany i sam podjął taki manewr, doprowadzając do zderzenia z bmw.

W wyniku kolizji oba samochody znalazły się w przydrożnym rowie. Ratownicy medyczni na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu zabrali obu kierowców.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy i policjanci, a utrudnienia trwały prawie trzy godziny.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa