Janusz Piechociński odwiedził OMAG w Brzezince – FILM, FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 sierpnia 2015 21:48

Wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński odwiedził w poniedziałek Fabrykę Maszyn i Urządzeń OMAG w Brzezince. Oprowadzany przez Tadeusza Dziędziela, prezesa zarządu spółki przyglądał się produkcji w kilku halach.

Szefowi Polskiego Stronnictwa Ludowego towarzyszyli między innymi Józef Kała, były starosta oświęcimski, a wiceprezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, oraz Andrzej Ryszka, sołtys Brzezinki.

Na krótkim briefingu prasowym Janusz Piechociński dzielił się wrażeniami z wizyty w zakładzie. Zabrał też głos w sprawie kopalni Brzeszcze.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa