Jak nauka gry na instrumentach rozwija nasze dzieci?

0 Materiał sponsorowany  |   Edukacja,Fakty  |   8 sierpnia 2019 11:00

Nie od dziś wiadomo, że muzyka jest potrzebna każdemu człowiekowi do rozwoju wrażliwości, wyobraźni, wpływa na umysł, rozwija intelekt dzieci i młodzieży.

Czynne jej uprawianie rozwija wiele cech oraz kształtuje usposobienie dziecka. Zakłada się, że wszyscy rodzimy się utalentowani – trzeba tylko ten talent odpowiednio pielęgnować i rozwijać. Każde dziecko może nauczyć się grać tak, jak mówi – poprzez codzienne ćwiczenie i powtarzanie. Poprzez grę na instrumencie rozwijamy umiejętności manualne, naśladownictwo, koncentrację, pracę w grupie, samodzielność, pracowitość.

Lekcje gry uczą logicznego myślenia oraz poszerzają wiedzę

Ważne jest zrozumienie zasady – uczę się grać i rozwijam się lepiej. Agencja All-Music zna te wszystkie potrzeby dzieci i młodzieży, dlatego zaprasza na lekcje gry i śpiewu.

„Razem zadbajmy o harmonijny rozwój dzieci” – apelują nauczyciele z agencji All-Music.

Agencja All-Music prowadzi indywidualne lekcje gry na instrumentach takich jak: pianino, keyboard, gitara (elektryczna, klasyczna), ukulele, skrzypce, instrumenty dęte oraz lekcje śpiewu.

Miejsca zajęć: 

 

1. Oświęcim ul. Dąbrowskiego 70
2. Wiejski Dom Kultury w Pisarzowicach
3. Andrychów ul. Starowiejska 22b (budynek UP)
4. Zator, Plac Kościuszki 7 (dom parafialny)
5. Kalwaria Zebrzydowska ul. Adama Mickiewicza 4

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, dzwoniąc pod numer telefonu oraz +48 606 590 325 oraz pisząc na adres  biuro@all-music.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa