III Moto Piknik Oświęcim 2015

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   22 sierpnia 2015 06:42

Dzisiaj Oświęcim opanuje motoryzacyjna atmosfera. Rynek Główny powinni odwiedzić wszyscy miłośnicy czterech kołek i rajdów samochodowych. Przypominamy, że rynek i ulica Tysiąclecia są wyłączone z ruchu. Zobacz więcej imprez tego weekendu.

III Moto Piknik 2015 organizuje oświęcimskie stowarzyszenie miłośników bezpiecznej motoryzacji Moto Galicja, a patronat medialny nad imprezą sprawują Fakty Oświęcim.

Od godziny 12 dla wszystkich miłośników motoryzacji zaplanowano moc atrakcji. Będą konkursy z nagrodami, zabawy, pokazy dilerów i służb ratunkowych. Do znanego już symulatora dachowania dołączy symulator poduszki powietrznej.

Maluchy tradycyjnie będą malować samochodów, a także pojeżdżą gokartami i spróbują swoich sił w turnieju wiedzy i sprawnościowym. Będą mogły przejechać się ciuchcią, która będzie kursować pomiędzy Rynkiem Głównym, a ulica Tysiąclecia. Na zakończenie Moto Galicja zaproponuje między innymi zabawę z dj i pokaz zumby. Całość zwieńcza fajerwerki.

Natomiast 2. Stalmark Rajd Oświęcimski wystartuje w sobotę o godzinie 9 na Rynku Głównym w Oświęcimiu. Licząca prawie 236 kilometrów trasa będzie przebiegać przez okolice Brzeszcz i Andrychowa. Próby sportowe wynoszą 26 kilometrów.  Rajd podzielono na trzy pętle po dwa odcinki specjalne. OS 2, 4 i 6 zapanowano w Brzeszczach, natomiast OS 1,3 i 5 Inwałd Park przygotowany we Frydrychowicach i Inwałdzie.

Harmonogram II Stalmark rajdu oświęcimskiego

CEREMONIA STARTU

Oświęcim – Rynek

Czas 1 załogi
9:00
OS 1,3,5 Inwałd PARK 4,60 km  9:43, 12:36, 15:29
OS 2,4,6 JAWISZOWICE 5,10 km 10:38, 13:31, 16:24
META – CEROMONIA

Oświęcim – Rynek

17:24

 

Pierwszy samochód na mecie rajdu w sercu Oświęcimia powinien pojawić się około godziny 17:30.

2015_08_09_trzeci1 2015_08_09_trzeci2

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .