Huczne urodziny Energylandii

0 Robert Tomasiewicz  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   12 lipca 2018

Już w najbliższą sobotę nastąpi otwarcie najnowszej atrakcji Energylandii. Goście pierwszy raz przejechać będą mogli największym w Europie Mega Coasterem – Hyperion.

14 lipca w zatorskim parku rozrywki goście pierwszy raz będą mogli skorzystać z największego w Europie Mega Coastera Hyperion. O 18:00 rozpocznie się ceremonia otwarcia nowej atrakcji a Hyperion dla gości dostępny będzie od godziny 20:00.

Sam Hyperion, mający swoją konstrukcją imitować opuszczoną stację kosmiczną mierzy 77 metrów wysokości a jego wagoniki rozpędzają się do zawrotnych 142 km/h. Całkowita długość trasy wynosi 1500 metrów.

Dodatkowo premiera nowego Mega Coastera zbiega się z czwartymi urodzinami Energylandii. Na gości czekają specjalne atrakcje w postaci 4 tysięcy gadżetów i imprez towarzyszących jubileuszowi.

„Co więcej, w pierwszy dzień świętowania (14 lipca) po raz pierwszy w tym sezonie Energylandia zaprasza do zabawy aż do północy. Od godziny 20.00 w wodnej strefie Water Park rozpocznie się Beach Party, czyli impreza na basenach w towarzystwie DJ-ów klubów Energy 2000 oraz zaproszonych gwiazd WarsawShore” – mówi Krystian Kojder, rzecznik prasowy parku rozrywki.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa