Hokejowe mistrzostwa amatorów z eFO – FILM

0 Paweł Wodniak  |   Fakty,Hokej  |   18 kwietnia 2018

Przed nami Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie, których gospodarzem w tym roku jest Oświęcim. Imprezie patronuje nasz portal.

Mistrzostwa startują w czwartek. Mecze finałowe najlepsze amatorskie drużyny rozegrają w niedzielę. Wtedy też poznamy zdobywców tytułu Mistrza Polski i ich partnerów na niższych szczeblach na podium.

Fanów hokeja i nie tylko, zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej, podczas której Tomasz Bruzda, Przemysław Bogudziński i Jacek Wrona opowiadają, co czeka nas w hali lodowej w Oświęcimiu przez najbliższe cztery dni.

 

Na sportowym profilu sportowym eFO będziemy na bieżąco podawać wyniki, a także zdjęcia i nazwiska najlepszych hokeistów danego meczu. Zapraszamy do śledzenia profilu FO MocnoSportowe

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa