Hodował w domu konopie indyjskie

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   25 marca 2019 12:01

Policjanci wkroczyli do domu, w którym 21-latek hodował konopie indyjskie. Dzięki temu na rynek narkotykowy nie trafi około sto porcji marihuany.

Kryminalni z Oświęcimia, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, podczas pracy nad pewną sprawą, trafili na ślad hodowcy z Polanki Wielkiej.

Kiedy wkroczyli do domu, w jednym z pokoi natrafili na specjalnie oświetloną doniczkę, a w niej kwitnący krzew konopi indyjskich. W pozostałych trzech doniczkach znajdowały się pozostałości po konopiach.

„Zebrane liście i kwiatostany mężczyzna zdążył już wysuszyć i zmielić” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli doniczki, susz, a także wagę elektroniczną. Jej posiadanie wskazywało, że 21-latek mógł też trudnić się rozprowadzaniem narkotyków.

Młodzieniec usłyszał zarzuty prowadzenia uprawy konopi indyjskich i posiadania narkotyków. Grozi za to kara do ośmiu lat więzienia.

 

Reklama

Forever Kid’s – świetne na odporność. 120 tabletek tylko 70 zł. Z kartą stałego klienta -15% zniżką 59,55 zł za 120 tabletek:

Forever Kids znowu w sprzedaży!Forever Kids to gotowy produkt, w którym witaminy i substancje mineralne skojarzono z…

Opublikowany przez Agencja Forever Czwartek, 21 marca 2019

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa