Hazard dla wybranych

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   14 czerwca 2018

Stróże prawa zlikwidowali punkt gier hazardowych, działający w Brzeszczach. Salon oferował hazard tylko wybranym.

Brzeszczańscy policjanci podczas pracy operacyjnej ustalili, że na terenie gminy działa punkt z nielegalnymi hot-spotami. Lokal pozornie był zamknięty, jednak w trakcie obserwacji okazało się, że mogą do niego wejść zaufane osoby.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brzeszczach podzielili się swoimi ustaleniami ze swoimi kolegami z Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie. Stróże prawa wspólnie dokonali nalotu na lokal hazardowy, w którym znajdowały się trzy maszyny. Na jednej grał akurat 28-letni mieszkaniec Oświęcimia.

Strażacy odcięli pilami tarczowymi od ściany obiektu, a celnicy zabezpieczyli warte 18 tysięcy złotych hot-spoty i przewieźli je do Krakowa. Policjanci natomiast rozpoczęli działania, w ramach których rozliczą zarówno osobę prowadzącą nielegalny proceder, jak i właściciela lokalu, w którym działały automaty.

Każdemu z nich grozi kara po 100 tysięcy złotych grzywny od jednej maszyny i kara do trzech lat więzienia.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa