Hala widowiskowo-sportowa ponownie otwarta – FOTO

Marcin Cichowski  |   Fakty  |   12 października 2019 10:48

Hala widowiskowo-sportowa w Chełmku po przerwie ponownie powitała gości. Tym samym znacznie wzbogaciła się oferta sportą i rekreacyjną gminy.

Symbolicznego otwarcia dokonali młodzi piłkarze wraz z Andrzejem Saternusem, burmistrzem Chełmka. Włodarz zaprosił do korzystania z obiektu.

Burmistrz nie krył zadowolenia z faktu, że po dwóch latach obiekt ten znów będzie tętnił życiem, a młodzi ludzie odnajdą w nim miejsce, w którym będą mogli realizować swoje pasje.

Gmina Chełmek przejęła nowoczesny obiekt o powierzchni użytkowej ponad 1 800 m kw, posiadający pełnowymiarową salę sportową, od powiatu oświęcimskiego.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa