Gra miejska na 60-lecie SP nr 8

Marcin Cichowski  |   Edukacja,Fakty  |   16 listopada 2018 12:22

Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu z okazji 60-lecia szkoły zorganizowała grę miejską. Udział w grze wezmą uczniowie szkoły wraz z rodzinami.

Zadaniem uczestników gry jest pokonanie całej trasy, wykonanie zadań punktowanych, liczba zebranych punktów decyduje o końcowej klasyfikacji. Wygra zespół, który zbierze największą liczbę punktów. Szczegóły realizacji tych zadań zostaną podane uczestnikom gry przed jej rozpoczęciem.

Podczas gry każdy zespół musi posiadać telefon komórkowy. Uczestnicy gry w trakcie jej trwania poruszają się wyłącznie pieszo. W każdym punkcie kontaktowym liczba graczy w zespole będzie weryfikowana z liczbą graczy oznaczoną na karcie drużyny. W razie niezgodności gracze mogą zostać zdyskwalifikowani. W przypadku naruszenia regulaminu przez uczestnika gry, złamania zasad fair play, utrudniania gry innym graczom bądź niszczenia wskazówek, w dowolnym momencie gry organizatorzy mają prawo odebrania zespołowi karty i wykluczenia go z gry. Gra toczy się w normalnym ruchu miejskim, zatem należy zwrócić uwagę na zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zaleceń opiekuna grupy.

“Zapraszamy naszych uczniów oraz ich rodziny do udziału w Grze Miejskiej „Sześćdziesiątka wiecznie młoda”, która odbędzie się na terenie naszego miasta” – informują organizatorzy – “Zadbaliśmy o atrakcyjne nagrody”.

Start w sobotę o godzinie 10. Gra potrwa do godz. 14.

Regulamin Gry znajdziesz tutaj

Scenariusz Gry znajdziesz tutaj

Formularz zgłoszeniowy w pdf    oraz  online  tutaj 

Zgoda uczestnik niepełnoletni tutaj

Zgoda uczestnik pełnoletni tutaj

Zgoda na udostępnienie danych tutaj

Tego samego dnia odbędzie się mecz ojcowie, dziadkowie kontra synowie. Mecz rozpocznie się o godzinie 10 w hali miejskiej szkoły podstawowej nr 8.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa