Górnicza pikieta przed domem Beaty Szydło

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   4 grudnia 2016 12:35

Górnicy z kilku śląskich kopalni zapowiedzieli w dniu swojego święta manifestację przed domem premier Beaty Szydło w Przecieszynie. W chwili, gdy autokary jechały do gminy Brzeszcze, szefowa rządu była jeszcze w Jaworznie.

Dzisiaj rano Beata Szydło uczestniczyła w uroczystościach barbórkowych w Brzeszczach. Przeszła wraz z górnikami ulicami miasta i wzięła udział w mszy świętej w kościele świętego Urbana.

Następnie pojechała na akademię z okazji Barbórki do Zakładu Górniczego Sobieski Grupy Tauron w Jaworznie. Właśnie w jej trakcie górnicy zjeżdżali do pięcioma autokarami na pikietę do Przecieszyna (stan na godz. 12.30).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa