Gigantyczna koszulka zawisła w Brzeszczach

Jola Wodniak  |   Fakty,Piłka nożna  |   19 czerwca 2018 12:28

78 metrów kwadratowych powierzchni liczy sobie koszulka kibica Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Zawisła na jednym z bloków w Brzeszczach, przy ulicy Szymanowskiego.

Koszulka gigant w biało-czerwonych barwach ma trzy piętra, czyli 10 metrów długości, jest szeroka na sześć metrów, a rękawy liczą po trzy metry. Pomysłowy gadżet, to ogromna praca brzeszczańskich kibiców, stworzenie wymagało niewątpliwie dużo pracy.

Pomysłodawcom i twórcom gratulujemy. Słowa uznania należą się też sąsiadom, z pewnością mającym do siebie dystans, pozwolili sobie bowiem na ograniczenie naturalnego światła na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa