Gdzie jest Karina Staroń?

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   12 października 2017

Oświęcimska policja nadal poszukuje 17-letniej Kariny Staroń. Dziewczyna zaginęła prawie dwa miesiące temu. Poszukiwania objęły całą Europę.

O zaginięciu młodej oświęcimianki pisaliśmy już przed miesiącem w komunikacie zatytułowanym „Gdzie jest 17-latka?”. W tym właśnie materiale poznacie okoliczności zaginięcia i rysopis Kariny Staroń.

Od tego czasu niewiele się zmieniło. Może poza tym, że poszukiwania objęły nie tylko Polskę. Komunikat o zaginionej, jej wizerunek i dane dotarły do organów policji w niemal wszystkich krajach europejskich.

Policja jeszcze raz, za naszym pośrednictwem, apeluje do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu Krainy Staroń, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numerem telefonu 33 847 52 80 lub z alarmowym numerem 997.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa