Funkcjonariusze zakładu karnego z pomocą zwierzakom

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   22 maja 2020 17:47

Podopieczni schroniska dla bezdomnych zwierząt w Oświęcimiu otrzymali pomoc od funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Wadowicach. A to jeszcze nie koniec.

Mundurowi skrzyknęli się i w ramach akcji #ResortSprawiedliwościPomaga przeprowadzili zbiórkę pieniędzy. Następnie skontaktowali się z oświęcimskimi Animalsami, prowadzącymi schronisko w grodzie nad Sołą, by dowieszieć się, jakie są największe potrzeby.

Po dokonaniu zakupów przedstawiciele służby więziennej przyjechali z Wadowic do Oświęcimia i przekazali preparaty odrobaczające i przeciwkleszczowe oraz witaminy dla psów i kotów, przebywających w schronisku.

Jak powiedział Faktom Oświęcim Przemysław Baron, zastępujący rzecznika prasowego Zakładu Karnego w Wadowicach, funkcjonariusze prowadzą kolejną zbiórkę. Tym razem chcą przywieźć pledy, koce i tym podobne przedmioty, które posłużą bezdomnym zwierzakom.

Na zdjęciu: Mundurowi ze służby więziennej Zakładu Karnego w Wadowicach przywieźli do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Oświęcimiu środki ochrony, zakupione ze zbiórki przeprowadzonej wśród funkcjonariuszy. Fot. Przemysław Baron

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa