Funduszowe inspiracje zawitają do Oświęcimia! Festiwal „Małopolska Myśli o Tobie”

Materiał sponsorowany  |   Fakty  |   5 sierpnia 2016 07:00

Lato to czas wypoczynku i lenistwa. Warto jednak wykorzystać ten czas aktywnie i poszukać nowych inspiracji do działania. Okazją do tego będzie kolejne spotkanie z beneficjentami  Funduszy Europejskich, którzy 7 sierpnia w Oświęcimiu (start o godz. 14.00) zaprezentują swoje projekty w ramach Festiwalu Funduszy Europejskich  „Małopolska Myśli o Tobie”. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Dawid Podsiadło.

Przyjemne z pożytecznym

Zapraszamy na rynek w Oświęcimiu, gdzie wspaniałe atrakcje dla całej rodziny połączą się z prezentacją dobrych praktyk. Nasi wystawcy opowiedzą, jak udało im się skorzystać z unijnego dofinansowania i pokażą efekty końcowe zrealizowanych projektów. Na uczestników czekać będą  m.in. pokazy z użyciem modeli edukacyjnych (energia wody, wiatru i słońca), warsztaty z robienia świeczek z wosku pszczelego oraz zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem elementów reklamowych, introligatorskich i poligraficznych. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych: oprócz zabawy na kolorowych dmuchańcach, dzieci będą mogły m.in. wziąć udział w kreatywnych konkursach.

Artystyczna strona Festiwalu

Oprócz dużej dawki funduszowej wiedzy, przed uczestnikami wystąpią lokalne gwiazdy. Muzyczną odsłonę  Festiwalu rozpocznie  śpiewająco 13-letnia Zuzia Bratek z Poręby Wielkiej, która mimo swojego wieku odniosła już sukcesy w wielu konkursach muzycznych.  Na scenie zatańczą cheerleaderki z duetu  CONTRA – Iwona Bryzek i Klaudia Żmuda.

Zobaczymy także taneczne show w wykonaniu formacji Elita New Team, oraz Elita Lejdis, które zaprezentują tańce latynoamerykańskie.  W świat muzyki akustycznej wprowadzi nas Sonia Nowak & Oskar Dębski & Acoustic Cover Squad, który wykona covery znanych popowych artystów. Zaśpiewa także zespół Sayes, który swoją rokową duszę prezentował m.in. w 5. edycji programu telewizyjnego „Must Be The Music”. To oni będą supportować  gwiazdę oświęcimskiego Festiwalu, Dawida Podsiadło, którego koncert rozpocznie się o 20.30.

Przyjdź na oświęcimski Rynek i zapytaj o Fundusze Europejskie

Festiwal Funduszy Europejskich to doskonała okazja do tego, aby rozpocząć przygodę z funduszami.  Od 3 do 7 sierpnia na Rynku w Oświęcimiu, w Mobilnym Punkcie Informacyjnym, dyżurować będą specjaliści Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich oraz doradcy zawodowi, którzy wszystkim zainteresowanym opowiedzą na temat możliwości pozyskania unijnej dotacji oraz rozwoju ścieżki zawodowej. Zapraszamy tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej w godz. 11.00-18.00, a w dniu Festiwalu w godz. 14.00-19.00. Szczegółowy program dyżurów na stronie: festiwal.fundusze.malopolska.pl/info-o-funduszach.

Kalendarz imprez w ramach Festiwalu Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”

7 sierpnia – Oświęcim (Rynek) – gwiazda: Dawid Podsiadło
21 sierpnia – Olkusz (Rynek) – gwiazda: Zakopower
28 sierpnia – Nowy Sącz (Rynek) – gwiazda: Afromental

Organizatorem Festiwalu Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Przeczytaj więcej o Festiwalu

Więcej informacji o Festiwalu: Festiwal.fundusze.malopolska.pl

Facebook: Małopolska. Fundusze Europejskie

 

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .