Formacja Efekt zawojowała jury World of Dance Polska – FILMY, FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Styl życia  |   29 września 2018 11:01

Formacja taneczna Efekt z Oświęcimia przeszła do kolejnego etapu programu stacji Polsat World of Dance – Polska. Wczoraj wytańczyli 83,7 punktów.

World of Dance to program dla najlepszych tancerzy, profesjonalistów w swoich dziedzinach. Uczestnikami są tancerze i grupy taneczne reprezentujące wszystkie style tańca.

Konkurs podzielony jest na cztery etapy. Pierwszy z nich to kwalifikacje. Uczestnicy występują w ramach swojej grupy i otrzymują punkty od jurorów, przyznawane w kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność. Aby przejść do kolejnej rundy, uczestnik musi otrzymać minimum 80 ze 100 punktów. Oświęcimska drużyna otrzymała 83,7 punktów, dlatego zobaczymy ich w kolejnym etapie programu.

Sami zobaczcie, jak to wyglądało:

World of Dance – Polska

Efektowne wejście, efektowne piruety, efektowny taniec, Formacja Taneczna Efekt.

Opublikowany przez World of Dance – Polska Piątek, 28 września 2018

Jury nie kryło podziwu nad układem i synchronizacją grupy. Usłyszeliśmy kilka uwag skierowanych do tancerzy, ale w większości było słychać słowa zachwytu.

„Omamiły mnie tymi nogami” – powiedział Michał Malitowski, juror, utytułowany tancerz latynoamerykański, wielokrotny triumfator prestiżowych turniejów.

Ogłoszenie wyników

Na naszym rozrywkowym, Facebookowym profilu Fakty Oświęcim / Dzieje się FO posypały się komentarze:

Formacja Taneczna Efekt w programie Polsatu

„Omamiły mnie nogami”, brawo‼️‼️‼️JAK SIĘ WAM PODOBAŁO❓💃🕺🏻💃

Opublikowany przez Fakty Oświęcim / Dzieje się FO Piątek, 28 września 2018

Pojedynki – kolejny etap programu

Uczestnicy, którzy otrzymali najwięcej punktów w swojej grupie, wybierają sobie przeciwnika. To od nich zależy, czy wybiorą sobie najsilniejszego czy może zdecydują się rywalizować z kimś słabszym.

O tym, kiedy formacja wystąpi kolejny raz w programie poinformujemy wkrótce.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .