Fenomenalna metamorfoza – pan Dominik schudł 31 kg

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kulinaria,Styl życia  |   19 lipca 2021 06:00

Pan Dominik, bohater kolejnej, wspaniałej metamorfozy w gabinecie Projekt Zdrowie w Oświęcimiu, udowadnia, że każdy moment w życiu jest dobry, aby zrobić coś dla siebie.

Mimo wielu obowiązków zawodowych, świetnie poradził sobie z organizacją czasu i zmianą dotychczasowych nawyków żywieniowych. Wypracowane przez Pana Dominika efekty są godne podziwu.

Co skłoniło Pana do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie w Oświęcimiu?

Szczerze mówiąc, sam doszedłem do takiego stanu, że musiałem coś zrobić ze swoją wagą. Zacząłem szukać dietetyka i natknąłem się na gabinet Pani Oli. Zadzwoniłem, umówiłem się na pierwszą wizytę i tak się zaczęło.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Panu trudność?

Na początku trudno było mi przystosować się do pięciu posiłków dziennie, ale już po pierwszym tygodniu nastąpił spadek masy ciała i zacząłem się jeszcze bardziej przykładać do diety.

To, co mnie wcześniej gubiło, to dojadanie pomiędzy posiłkami. Podczas współpracy z Panią Olą, pozbyłem się tego nawyku. Wdrożyłem bardziej zdrową żywność, stosowałem przepisy, które otrzymywałem do Pani dietetyk i to przynosi rezultaty, aż po dzień dzisiejszy. 

Jak najbliżsi z Pana otoczenia reagują na Pana metamorfozę?

Na początku nie było to tak zauważalne, ale po pewnym czasie bliscy z mojego otoczenia byli pełni podziwu dla mojej przemiany. Pozytywne komentarze jeszcze bardziej mnie dopingowały do działania. Jestem bardzo wdzięczny kolegom z pracy, bliskim znajomym, mojej żonie i córce oraz Pani Lucynie, z którą pracuję, za wsparcie, które od nich otrzymałem.

Czy poleciłby Pan gabinet Projekt Zdrowie w Oświęcimiu osobom, które chcą skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów?

Gabinet dietetyczny Pani Oli nie tylko polecam, ale cały czas mówię, jak jest wspaniale prowadzony. Dla mnie jest najlepszy w Oświęcimiu. Podczas wizyt jest zawsze wesoło, Pani Ola do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie.

Dlatego polecam Projekt Zdrowie w Oświęcimiu tym, którzy chcą zrzucić swoje kilogramy, a naprawdę nie pożałują.

Jeśli, podobnie jak Pan Dominik, chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i pozbyć się nadprogramowych kilogramów, już dzisiaj zadzwoń pod numer 533 361 908 i umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. Możesz także wejść na stronę oswiecim.projektzdrowie.info, wypełnić i wysłać swoje zgłoszenie.

 

mgr inż. Aleksandra Stańczyk

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE Projekt Zdrowie

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjanów)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .