Fakty Oświęcim partnerem 76. Tour de Pologne

Jola Wodniak  |   Fakty,Fakty mocno sportowe  |   25 lipca 2019 07:33

76. Tour de Pologne UCI World Tour zbliża się wielkimi krokami. Do rozpoczęcia wyścigu w Krakowie zostało osiem dni. Fakty Oświęcim są partnerem medialnym TdP.

We wtorek 6 sierpnia kolarze przejadą drogami powiatu oświęcimskiego

Peleton przemknie ulicami powiatu oświęcimskiego. Przejazd w powiecie rozpocznie się w Chełmku. Cykliści pojadą 25dalej przez Bobrek, Gorzów, Bobrek, Babice, Oświęcim – ulicami Konopnickiej, Legionów w stronę Rajska, Brzeszcz – w stronę Wilczkowic i Wilamowic.

„76. Tour de Pologne UCI World Tour zapowiada się bardzo ciekawie, a trasa jest szybka i dynamiczna. Kolarze ponownie będą się ścigać na południu Polski, bo te tereny sprawdziły się podczas poprzedniego wyścigu. Mamy wiele ciekawych miejsc, etapy płaskie, pagórkowate i górskie” – mówi Czesław Lang, Dyrektor Generalny Tour de Pologne.

Patronat medialny

Fakty Oświęcim zostały partnerem medialnym 4. etapu wyścigu. Oprócz publikacji ciekawostek na temat 76. Tour de Pologne podarujemy naszym czytelnikom niespodzianki – gadżety TdP oraz przejazd samochodzie eFO w kolumnie pokazowej wyścigu. Będziemy o tym informować w zakładce Konkursy oraz na facebookowym profilu Fakty Oświęcim / Konkursy FO

 

 

 

Tour de Pologne UCI World Tour 3-9.08.2019
  1. etap: 3.08 Kraków – Kraków / 136 km
  2. etap: 4.08 Tarnowskie Góry – Katowice / 153 km
  3. etap: 5.08 Stadion Śląski, Chorzów – Zabrze / 157 km
  4. etap: 6.08 Jaworzno – Śląskie, Kocierz  / 173 km
  5. etap: 7.08 Kopalnia Soli „Wieliczka” – Bielsko-Biała / 154 km
  6. etap: 8.08 Małopolska, Zakopane / 155 km
  7. etap: 9.08 BUKOVINA Resort – Bukowina Tatrzańska / 132,5 km

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jakich zajęć brakuje w Oświęcimiu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .