Expose prezydenta i łzy wzruszenia – FILM

Paweł Wodniak  |   Fakty,Wybory  |   20 listopada 2018 11:33

Na pierwszej sesji nowej rady miasta Janusz Chwierut, prezydent Oświęcimia, wygłosił expose. Włodarzowi w pewnym momencie głos ugrzązł w gardle.

Expose prezydenta było jednym z kilku dodatkowych punktów porządku obrad, wprowadzonych głosami większości radnych. Janusz Chwierut wygłosił je po odebraniu zaświadczeniu o wyborze na urząd.

Skupił się na obszarach, które, jak stwierdził, będą dla niego szczególnie ważne w czasie pięcioletniej kadencji. Kluczowym obszarem jest rozwój budownictwa mieszkaniowego, także komunalnego.

W planie prezydent ma także poprawę układu komunikacyjnego zarówno w mieście, jak i w kontekście dojazdu do Oświęcimia. Pozostałe obszary, na których chce się skupić Janusz Chwierut, znajdują się w naszym nagraniu, które przygotowaliśmy dla czytelników eFO.

Prezydent nie zapomniał podziękować swoim współpracownikom za ostatnie lata pracy. Gdy wymieniał nazwisko Marii Pędrak, dotychczasowej wiceprezydent, a od wczoraj radnej Rady Miasta Oświęcim, głos ugrzązł mu w gardle, a w oczach pojawiły się łzy wzruszenia. To także zobaczycie na poniższym nagraniu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa