Energylandia otworzyła swoje bramy – FILM, FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka,Turystyka  |   21 maja 2021 16:45

Dla wielu osób dzisiaj nastąpiło długo wyczekiwane otwarcie sezonu największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia.

Zaproszenia do parku można wygrać w dziale KONKURSY

Spragnieni rozrywki goście z całej Polski i zza granicy znów mogą cieszyć się z bezpiecznej rozrywki na światowym poziomie, jaką dostarcza turystom Energylandia. Na obszarze 35 hektarów czekają nas aż 94 atrakcje, w tym 22 dedykowane dzieciom od 2 roku życia. Co więcej gospodarze parku zapowiedzieli także otwarcie wodnej strefy Big Milk Water Park i Tropical Fun – 28 maja.

„Tym samym od kolejnego tygodnia odwiedzający tę krainę zabawy będą mogli w cenie jednego biletu mieć do dyspozycji dwa parki: park rozrywki i park wodny” – tłumaczy Krystian Kris Kojder, rzecznik prasowe parku Energylandia.

 

 

Wejście do parku

Ze względu na wytyczne i aktualne przepisy, Energylandię obowiązuje utrzymanie max. 50% przepustowości. Jako że, nadchodzący czas otwarcia określa się tak zwanym sezonem niskim, dlatego wejście do Parku nie wymaga rezerwacji. Bilety można zakupić bez rezerwacji w kasach na miejscu, jak i internetowo na ticket.energylandia.pl.

„Ogromny teren i bezwzględne przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa, higieny i dezynfekcji zapewniają swobodną zabawę wszystkim chętnym do rozrywki zwiedzającym” mówi Kris.

Gastronomia

Do aktualnie obowiązujących wytycznych dostosowane będą również punkty gastronomiczne na terenie Energylandii. Od otwarcia bram parku, aż do 28 maja z restauracji będzie można korzystać na świeżym powietrzu – w ogródkach, zachowując odpowiedni dystans pomiędzy stolikami (co drugi stolik, w dystansie 1,5 metra).

 

 

„Po 28 maja lokale gastronomiczne mogą przyjmować gości wewnątrz pomieszczeń, przestrzegając wytycznych dotyczących zajmowanych stolików” – tłumaczy rzecznik.

Bon turystyczny

Energylandia oferuje swoim gościom możliwość wykorzystania bonu turystycznego przy zakupie biletów do parku. Aby zrealizować bon, wystarczy oprócz zakupu biletu, wybrać jedną dodatkową usługę w postaci posiłku lub noclegu. Bon turystyczny można zamienić na dowolne bilety dla całej rodziny.

Bon turystyczny na terenie parku można wykorzystać, decydując się na jedną z trzech kombinacji bilet + nocleg (np. pole namiotowe w cenie 10 złotych za dobę), bilet + kupon na posiłek (każdy kupon ma wartość 50 złotych, które można dowolnie wykorzystać we wszystkich dostępnych lokalach na terenie Parku – nawet dobierając większą ilość kuponów) lub bilet + nocleg + kupon na posiłek (jako połączenie wszystkich dostępnych usług).

 

 

Aby zrealizować bon, należy:

1. Wybrać odpowiedni dla siebie pakiet. Zakup biletu musi łączyć się z usługą dodatkową (nocleg lub kupon na posiłek)
2. Uzupełnić formularz i skorzystać z kasy biletowej oznaczonej logo BON TURYSTYCZNY
3. W kasie podać kod bonu oraz kod SMS, który otrzymasz w celu realizacji bonu

Bony turystyczne obejmują rabaty, promocje i możliwość realizacji w ramach wycieczek szkolnych. Więcej informacji i cennik biletów indywidualnych można znaleźć na energylandia.pl/cennik/bon-turystyczny.

Ważność biletów

Ważność wszystkich biletów elektronicznych zakupionych na sezon 2021 zostaje przedłużona do 31.10.2021r. Dotyczy to także wszystkich biletów zakupionych w ramach przedsprzedaży. Przedłużamy również ważność biletów elektronicznych i prezentowych z sezonu 2020, których pierwotna ważność była przedłużona do 25.06.2021r.

 

 

Jeśli chodzi o ważność biletów rocznych, przedłużamy je o 50 dni za sezon 2020 oraz o dodatkowe 30 dni zgodnie z planowanym kalendarzem 2021, czyli razem 80 dni. 

Trudny i wymagający czas izolacji i braku kontaktów towarzyskich chyli się ku końcowi, najlepszym zobrazowaniem początku odbudowania relacji międzyludzkich, wesołej zabawy i beztroskich chwil jest otwarcie nowego sezonu w najbardziej rozrywkowym parku w Polsce.

„Energylandia oprócz wielu atrakcji i mocy radości zapewnia bezpieczeństwo i swobodę korzystania z całej oferty parku wszystkim odwiedzającym” – dodaje Kojder.

 

Zobacz również:

Zgarnij bilety do Energylandii – FILMY, FOTO

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .