Ekologicznie, zdrowo i smacznie…

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kulinaria  |   21 października 2018 06:00

Produkcja oraz tradycja wędzenia wędlin, towarzyszy firmie “Rogalscy od pokoleń” od ponad 25 lat. Konstanty Rogalski opracowując tradycyjne receptury zapoczątkował historię firmy, przejętej następnie przez jego syna, a obecnie prowadzonej przez jego wnuczki.

 

Trzecie pokolenie

To już trzecie pokolenie produkujące wędliny, oparte na tradycji oraz niezmienianych recepturach Pana Konstantego. Wszystkie  wędliny wędzone są w tradycyjnych wędzarniach opalanych olchowym oraz bukowym drewnem. Do produkcji firma używa wyłącznie najwyższej jakości mięsa, polskiego pochodzenia. Co ważne, produkty doprawiane są świeżym czosnkiem, pieprzem, majerankiem, zielem angielskim, kminkiem, papryką i solą. Dzięki temu wędliny charakteryzują się zdecydowanym, wyjątkowym oraz niepowtarzalnym smakiem.

Wiemy, co jemy – bez wypełniaczy

Firma “Rogalscy od pokoleń” nie stosuje wypełniaczy, dodatków smakowych, sztucznych barwników, jak również nie używa aparatury do stosowania koncentratu dymu wędzarniczego. Większość produktów jest  bez glutenu i bez konserwantów, świetnie nadają się dla dzieci ponieważ nie zawierają alergenów. Wciąż rozwijając się, zależy im, aby klienci, próbując wyrobów, mogli przypomnieć sobie niepowtarzalny smak specjałów najwyższej jakości, przyrządzanych niegdyś przez dziadków.

W ofercie “Rogalscy od pokoleń” można znaleźć można takie pyszności jak:
Tradycyjny kabanos wieprzowy


podsuszany dwa razy jest dumą firmy. Wyjątkowy smak zawdzięcza mocnemu przyprawieniu, tradycyjnemu wędzeniu oraz niezmienionej od trzech pokoleń recepturze. Jest wyśmienity zarówno jako przekąska na zimno oraz na ciepło. Nie zawiera glutaminianu sodu. Ze 140gram mięsa wieprzowego wyprodukowano 100gram gotowego produktu.

Szynka domowa

z najlepszej jakości mięsa wieprzowego, bez dodatku sztucznych barwników, doprawiana solą, zielem angielskim oraz liściem laurowym. W przekroju szary kolor co spowodowane jest brakiem soli peklowej w składzie. Ze 120 gramów mięsa wieprzowego wyprodukowano 100 gramów gotowego produktu. Nie zawiera glutaminianu sodu. Polecana dla dzieci.

Kiełbasa Krakowska

bardzo soczysta i mocno doprawiona. Receptura sprzed lat daje wyjątkowy smak oraz zapach. Trafiają do niej tylko najlepsze gatunkowo kawałki szynki. Doprawiana jest świeżo mielonym pieprzem, solą oraz czosnkiem. Nie zawiera glutaminianu sodu.

Kiełbasa Krucha Pieczona

podsuszana kiełbasa w 100% naturalna, doprawiana solą, pieprzem i czosnkiem. W przekroju galaretka i rozsypujące się kawałki mięsa. Charakteryzuje się wyjątkowym, delikatnym smakiem i zapachem. Ze 110 gramów mięsa wyprodukowano 100 gramów gotowego produktu. Nie zawiera glutaminianu sodu oraz azotynów. Jest wyśmienity zarówno jako przekąska na zimno oraz na ciepło.

Frankfuterki

wędzone kiełbaski z mięsa wieprzowego. Duże kawałki mięsa oraz spora ilość przypraw dają przepyszne połączenie. Idealne na śniadania. Produkt bezglutenowy.

Kiełbasa Swojska – Pieczona

Kiełbasa swojska pieczona, podsuszana aromatyczna kiełbasa doprawiana czystą
solą, pieprzem oraz czosnkiem . W przekroju szare oczko charakterystyczne dla swojskich wyrobów
Gdzie znajdują się sklepy firmy “Rogalscy od pokoleń”?

Jeden punkt znajduje się na osiedlu Błonie w Oświęcimiu przy ulicy Nideckiego (za przystankiem autobusowym).

Drugi sklep można odwiedzić na placu targowym – Kiosk nr 68 (wejście od szkoły muzycznej).

Zapraszamy na zakupy

Rogalscy od pokoleń Stramek i Wspólnicy
Babice, ul. Greglów 1
Tel. 533 334 359
E-mail: rogalscyodpokolen@gmail.com
FB: facebook.com/rogalscyodpokolen

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa