“Dzwon” na Zaborskiej – FOTO

0 Jola Wodniak  |   Fakty  |   17 lipca 2018

Dzisiaj około godziny 19 na skrzyżowaniu ulic Zaborskiej i Batorego w Oświęcimiu doszło do zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – bmw i daewoo. Droga w tym miejscu jest nieprzejezdna.

Na razie nie znamy okoliczności, w jakich doszło do kraksy. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policja. Obie ulice są zablokowane dla ruchu drogowego – (stan na godzinę 19.40), więc kierowcy powinni poruszać się alternatywnymi drogami.

Aktualizacja

Kierowca taksówki, jadący daewoo wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa mieszkańcowi Polanki Wielkiej który jechał bmw.  Nikomu nic się nie stało. Uszkodzone jedynie pojazdy.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa