„Dzwon” na Krakowskiej. Dwie osoby w szpitalu – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   11 sierpnia 2017

Dwie osoby przechodzą badania na szpitalnym oddziale ratunkowym w Oświęcimiu po zderzeniu dwóch samochodów w Chełmku. Taką informację otrzymaliśmy dwie godziny po kraksie.

Do zdarzenia, o którym pisaliśmy już dzisiaj w Faktach Oświęcim, doszło o godzinie 17.20 na ulicy Krakowskiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 780. Policjanci ustalili, że 40-latek z Knurowa zatrzymał się przed przejściem, by przepuścić pieszych.

Wówczas w tył samochodu uderzył z impetem mercedes, prowadzony przez 33-letniego chełmkowianina. Kierowcę mercedesa i małoletnią pasażerkę citroena ratownicy medyczni przewieźli na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Na głównej drodze wiodącej przez Chełmek nie ma już utrudnień.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa