Dzień otwarty ZUS dla niepełnosprawnych

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   14 maja 2019 16:50

Chrzanowski ZUS przygotował Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych. Mieszkańcy powiatu oświęcimskiego będą mogli odwiedzić placówkę w Oświęcimiu.

„Żyj aktywnie” – to hasło tegorocznej ogólnopolskiej akcji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, której odbiorcami są niepełnosprawni, a jest ich w całym kraju blisko siedem milionów. Tylko co trzeci jest aktywny zawodowo.

Inspektorat ZUS w Oświęcimiu zaprasza na dzień otwarty w piątek 17 maja.

„Eksperci ZUS nie tylko odpowiedzą na wszystkie pytania osób niepełnosprawnych, ale podpowiedzą jak uzyskać rentę i ją zwiększyć oraz jakie inne świadczenia im przysługują. Za pomocą kalkulatora emerytalnego wyliczą przyszłą emeryturę” – mówi Anna Szaniawska, regionalny rzecznik ZUS w województwie małopolskim.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa