Dzieciaki mają odmienione przedszkole – FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Fakty  |   6 grudnia 2017

Prawie 106 tysięcy złotych kosztował remont i modernizacja przedszkola w Samorządowym Zespole Szkół w Bobrku, które teraz jest nowoczesne, przestronne, kolorowe i co najważniejsze zapewnia najmłodszym doskonałe warunki do zabawy i nauki.

50 przedszkolaków

Przekonało się o tym 50 przedszkolaków, którzy jako pierwsi korzystają z nowych pomieszczeń. W minionym tygodniu zmodernizowane przedszkole uroczyście otworzył Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus. W tradycyjnym przecięciu biało-czerwonej wstęgi Burmistrzowi towarzyszyli wyjątkowi pomocnicy w postaci dzieci, które swój czas będą spędzały właśnie w nowo powstałych pomieszczeniach.

Komfort

“Bardzo się cieszę, że sukcesywnie realizujemy założenia związane z modernizacją naszych placówek oświatowych. Dzięki inwestycji, którą zrealizowaliśmy, a którą dzisiaj uroczyście otwieramy, najmłodsi swoje pierwsze kroki na ścieżce nauki będą mogli stawiać w bardzo komfortowych warunkach. I to bardzo cieszy” – mówił Andrzej Saternus, burmistrz gminy Chełmek podczas otwarcia pomieszczeń przedszkola.

Co zmodernizowano?

Inwestycja obejmowała wykonanie nowej instalacji kanalizacyjnej i elektrycznej, przekształcenie sali dydaktycznej w salę przedszkolną, przebudowę gabinetu lekarskiego na toalety przystosowane do przedszkola, wykonanie nowego wyjścia ewakuacyjnego wraz ze schodami oraz wszelkie pozostałe prace, takie jak malowanie ścian i położenie paneli.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa