Dwie seniorki potrącone podczas cofania – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   24 września 2020 12:40

Dzisiaj rano w Oświęcimiu kierowca samochodu dostawczego cofając potrącił 91-letnia kobietę. Wczoraj do podobnego zdarzenia doszło w Przeciszowie.

Było kilka minut po godzinie 8, kiedy 53-letni pracownik firmy remontowo-budowlanej cofał dostawczym fiatem ducato wzdłuż chodnika przy ulicy Olszewskiego w Oświęcimiu. Potrącił 91-letnia oświęcimiankę, która szła trotuarem.

Ratownicy medyczni przewieźli seniorkę na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Od ich wyników zależy czy mamy do czynienia z wypadkiem, czy też z kolizją drogową.

Do podobnego zdarzenia doszło niespełna dobę wcześniej na ulicy Długiej w Przeciszowie. Policjanci ustalili, że 86-letnia przeciszowianka, prowadząc rower upadła na jezdnię i doznała urazu ręki.

„Z relacji rowerzystki wynika, że upadła po tym jak tyłem potrąciło ją audi, którego 66-letni kierowca wykonywał manewr cofania z parkingu” – relacjonuje aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Audi, które potrąciło seniorkę w Przeciszowie. Fot. Policja

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa