Dwie kraksy w ciągu pięciu minut – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   10 marca 2018

W ciągu pięciu minut w Brzeszczach i w Oświęcimiu doszło do kolejnych zdarzeń drogowych, do których wyruszyły służby ratunkowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach z nieustalonych przyczyn dachował samochód osobowy. Do zdarzenia przyjechały zastępy strażackie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeszczach, OSP w Rajsku i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu.

Zespół Ratownictwa Medycznego do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu zabrał jedną poszkodowana osobę. Policjanci natomiast zabezpieczali miejsce tego groźnie wyglądającego zdarzenia.

Z naszych ustaleń wynika, że osoba, przewieziona na szpitalny oddział ratunkowy, nie doznała poważnych obrażeń.

Nikomu nic się także nie stało w Oświęcimiu na ulicy Obozowej. Na tym osiedlowym trakcie zderzyły się volkswagen i audi. Także w tym przypadku interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Przez kilkadziesiąt minut ruchu odbywał się wahadłowo.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa