Dwaj mężczyźni ranni w wybuchu gazu

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 sierpnia 2019 14:55

Dwie osoby odniosły obrażenia wskutek wybuchu gazu, do którego doszło na jednej z prywatnych posesji na ulicy Zygmunta Starego w Chełmku.

Gaz eksplodował w przybudówce domu mieszkalnego. W czasie wybuchu w obiekcie przebywali dwaj mężczyźni w wieku 48 i 58 lat. To właśnie oni są ofiarami tego wydarzenia. Ranni trafili na leczenie do szpitala.

W akcji ratunkowej uczestniczyli ratownicy medyczni z pogotowia ratunkowego i lotniczego pogotowia ratunkowego oraz strażacy z czterech zastępów Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu jednego z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmku.

Policjanci wstępnie ustalili, że w przybudówce zapalił się gaz z butli gazowej. Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustali policyjne dochodzenie, prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa