• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Dwa dzikie psy zagryzają zwierzęta - FOTO

Reklama

Dwa, prawdopodobnie dziko żyjące psy, zagryzają zwierzęta. Policja apeluje o pomoc w ich ujęciu.

Mieszkańcy gminy Oświęcim zgłosili sprawę dzielnicowemu. Z ich informacji wynika, że w czerwcu w Grojcu dzikie psy zagryzły kozę i królika. W ubiegłym tygodniu pojawiły się w Porębie Wielkiej, gdzie zabiły kilka kóz. Zwierzęta zaatakowały także pasącą się na łące kozę w Polance Wielkiej. Nie doszło do tej pory na szczęście do żadnego ataku na ludzi, których najprawdopodobniej psy się boją. Zgłaszający opisali czworonogi jako mieszańce z widocznymi cechami husky lub owczarka niemieckiego. Wizerunek psów zarejestrowała kamera monitoringu na jednej z posesji w Zaborzu. Policjanci apelują, by w przypadku napotkania psów natychmiast powiadomić policję, dzwoniąc pod numer 33 847 52 80 do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu lub skorzystać z alarmowego numeru 997.    width=