Drużyna z Chełmka bohaterem w “Kocham Cię Polsko” – FILM

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Piłka nożna  |   21 maja 2018

W programie “Kocham Cię Polsko” jedna z drużyn podczas zabawy w głuchy telefonu miała za zadanie powtórzyć opowieść o rekordowym wyniku meczu z 2014 roku pomiędzy KS Chełmek, a LKS Skidziń.

Zadanie

Najwyższy wynik w historii polskiego futbolu padł w 2014 roku podczas spotkania pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu Polski. Wynikiem 35:0 mogą pochwalić się zawodnicy KS Chełmek, którzy roznieśli drużynę LKS Skidziń. Gospodarze już w pierwszej połowie przegrywali 0:17. Ku zdumieniu przeciwników dzielnie wyszli z szatni, aby rozegrać drugą połowę. W meczu niemal cały zespół Chełmka wpisał się na listę strzelców.

Ten tekst uczestnicy programu telewizyjnego mieli powtórzyć. Oczywiście, jak przy zabawie w głuchy telefon było mnóstwo śmiechu i fantazji. Fragment programu z drużynami z powiatu oświęcimskiego można obejrzeć od 15 minuty 12 sekundy.