Druhowie zbierają pieniądze na wóz

Redakcja eFO  |   Fakty  |   30 maja 2020 10:00

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarne w Zasole potrzebują jeszcze 120 tysięcy na nowy wóz strażacki. Można wesprzeć strażaków i wpłacić datek.

Dotychczas użytkowany jelcz 004 ma już 43 lata. Wysłużony i wielokrotnie remontowany, nie daje gwarancji skutecznego podjęcia akcji w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

Strażacy w ramach dotacji z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pozyskali 150 tysięcy złotych, ponadto udało się zdobyć 260 tysięcy złotych z dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Mieszkańcy Zasola podczas zebrania sołeckiego we wrześniu 2019 roku zdecydowali o przeznaczeniu dla strażaków 30 tysięcy z funduszu sołeckiego. W ramach budżetu gmina Brzeszcze zabezpieczyła 300 tysięcy złotych.

Teraz strażacy prowadzą zbiórkę

Wpłaty darowizn można dokonywać na rachunek bankowy OSP Zasole nr 26 8446 1016 2002 0076 0483 0001.

Szczegółowych informacji o prowadzonej zbiórce udziela Zastępca Naczelnika OSP druh Łukasz Krawczyk – tel. 721 430 595.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .