Drugi Ogólnopolski Strajk Kobiet w Oświęcimiu – FILM, FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   25 października 2016 11:50

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło na Rynku Głównym w Oświęcimiu w drugim Ogólnopolskim Strajku Kobiet w Oświęcimiu. Mimo sprzyjającej pogody frekwencja była niższa, niż na pierwszym Czarnym proteście.

Nie dla pogardy i przemocy wobec kobiet. Nie dla Kościoła w polityce. Nie dla polityki w edukacji. To główne hasła pod jakimi przebiegał protest. Jego uczestnicy zbierali podpisy pod petycją w sprawie edukacji seksualnej.

Komentarze
 • 25 października 2016 13:56

  Szymon

  A ZAiKS oplacony byl ze utwory puszczane??
  Poza tym jesli kobiety chca zmieniac swiat, prawo i mysle to niech zajma sie dobrym wychowaniem swoich dzieci, wnukow, a nie zajmuja sie pierdolami. U kogos widza belke w oku a u siebie nawet drzazgi nie zauwaza.
  Kazdy rzad zmienia prawo ale jakos przez 8 lat rzadow PO nie bylo krzykow jedynie gornicy mieli jaja i walczyli o swoje i strajkowali.
  Ja sie pytam gdzie te panie byly jak podnoszona wiek emerytalny, podnoszono podatek vat, zabierano nasze pieniąDz z OFE, wasze wlasne zarobione pieniądze, czy jak P. BIEKOWSKA mowila ze ttlko durenie bedzie pracowal za 6000 zl. Ciekawe czy jakas z tych pan zabrabia tyle? Czyli gratulacje dla nich, bo robiac raban popieracie chyba tym samy partie z ktorej wywodzi sie byla pani minister.
  Drogie panie naprawde ogarnijcie sie.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jakich zajęć brakuje w Oświęcimiu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .