Druga część debaty eFO kandydatów na prezydenta Oświęcimia – FILM

1 Jola Wodniak i Paweł Wodniak  |   Fakty,Wybory  |   18 października 2018

Wczoraj wieczorem kandydaci na urząd prezydenta Oświęcimia ponownie spotkali się na debacie, zorganizowanej przez Fakty Oświęcim. Obejrzyjcie nagranie.

W debacie uczestniczyli (wg wylosowanej kolejności): Agata Wiśniowska, Komitet Wyborczy Wyborców Miasto Oświęcim Praca i Rozwój, Janusz Chwierut, Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Chwieruta Koalicja Obywatelska, Ewa Momot, Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Obywatelsko-Samorządowa KOS 2018 i Zbigniew Starzec, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

 

Zobacz również:

Pierwszą debatę prezydencką eFO mamy za sobą – FILM, FOTO

Komentarze
  • 18 października 2018 14:15

    MieszkaniecMiasta

    Brawo Panie Januszu! Ma pan głosy całej mojej rodziny! Mam nadzieję, że Oświęcim będzie dalej rozwijał się w tak dobrym kierunku jak przez ostatnie 8 lat.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . .
Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa