Reklama
27 czerwca 2026, sobota
Dorota Niedziela z Kęt wicemarszałkiem sejmu
- Redakcja eFO
- 13 listopada 2023
- 19:52
Reklama
W poniedziałek przed godziną 20 posłanki i posłowie sejmu X kadencji wybrali Dorotę Niedzielę z Platformy Obywatelskiej wicemarszałkiem izby.
Za mieszkanką Kęt głosowało 257 posłów, przeciw było 185, a wstrzymało się 16.
„To dla mnie ogromy zaszczyt, ale jednocześnie wyraz uznania dla mojej dotychczasowej działalności parlamentarnej. Zapewniam, że będę stała na straży praw, godności i powagi sejmu oraz będę czuwała nad przestrzeganiem w toku obrad regulaminu sejmu. Dziękuję wszystkim posłom, którzy głosując oddali na mnie swój głos” - napisała Dorota Niedziela.