• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Dorota Niedziela z Kęt wicemarszałkiem sejmu

Reklama

W poniedziałek przed godziną 20 posłanki i posłowie sejmu X kadencji wybrali Dorotę Niedzielę z Platformy Obywatelskiej wicemarszałkiem izby.


Za mieszkanką Kęt głosowało 257 posłów, przeciw było 185, a wstrzymało się 16.
„To dla mnie ogromy zaszczyt, ale jednocześnie wyraz uznania dla mojej dotychczasowej działalności parlamentarnej. Zapewniam, że będę stała na straży praw, godności i powagi sejmu oraz będę czuwała nad przestrzeganiem w toku obrad regulaminu sejmu. Dziękuję wszystkim posłom, którzy głosując oddali na mnie swój głos” - napisała Dorota Niedziela.