Domowy kat znęcał się nad rodziną od sześciu lat

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   8 listopada 2020 14:47

49-letni mężczyzna od sześciu lat znęcał się nad rodziną. Prokurator kazał mu się wyprowadzić i zakazał jakiegokolwiek kontaktu z najbliższymi.

Oficer dyżurny oświęcimskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z sołectw w gminie Oświęcim. Natychmiast wysłał tam patrol interwencyjny.

Mundurowi zastali na miejscu 49-latka, który po pijanemu wszczął awanturę, podczas której groził najbliższym i pobił żonę. Mężczyzna natychmiast trafił na policyjny „dołek”. Badanie alkomatem wskazało, że miał w organizmie 1,7 promila alkoholu.

Policjanci przypuszczali, że to nie jedyny przejaw agresji ze strony mężczyzny. W ciągu doby zebrali dowody, że domowy kat od sześciu lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną oraz nastoletnim synem.

Następnie doprowadzili zatrzymanego przed oblicze prokuratora. Ten przedstawił damskiemu bokserowi zarzuty. Jeśli utrzymają się w sądzie, domowy kat może pójść do więzienia nawet na pięć lat.

Na razie prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi.

 

Komentarze
  • 8 listopada 2020 19:03

    hotin

    I pomyśleć że przez 6 lat panie kuratorki z Sądu Rodzinnego i MOPSu pobierały soboie pensje i nie mają siobie nic a nic do zarzucenia!

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .