Do nabycia odzież i sprzęt wojskowy – FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty  |   12 października 2021 10:23

Krakowski oddział Agencji Mienia Wojskowego organizuje sprzedaż w swoim magazynie w Gliwicach. 

W budynku przy ulicy Portowej 16/6 14 i 15 października w godz. 10-17 będzie można kupić odzież i sprzęt, który ma za sobą służbę w armii, ale wciąż może posłużyć przez długi czas. 

Na nabywców czeka ponad sto pozycji, w tym m.in.: plecaki, pałatki, obuwie, odzież i nakrycia głowy, a także wojskowe wyposażenie oraz sprzęt gospodarczy. Zyski z ich sprzedaży Agencja tradycyjnie przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

„Po raz kolejny wietrzymy nasze magazyny w Gliwicach, bo potrzebujemy miejsca na nowy towar. Wcześniejsze wyprzedaże cieszyły się dużą popularnością i mamy nadzieję, że frekwencja dopisze i tym razem.. Na Śląsku nie mamy swojego sklepu stacjonarnego, więc cieszymy się, że jego mieszkańcy już w najbliższych dniach będą mogli zrobić u nas zakupy nie tylko przez internet” – wyjaśnia Michał Pyzik, kierownik działu ds. marketingu i PR w OR AMW w Krakowie.

W ofercie znajdziemy ponad sto pozycji, w tym sporo wojskowej klasyki: czapki rogatywki (40 zł), hełmy stalowe wz. 1963 (60 zł), manierki (10 zł), menażki (15 zł) i niezbędniki (7,50 zł). W chłodniejsze dni przydać się mogą spodnie zimowe z podpinką  (50 zł) lub rękawiczki żołnierskie (8 zł). Na miejscu dostępne są  też łopatki piechoty (40 zł), zasobniki, czyli wojskowe plecaki (40 zł) oraz kilkanaście egzemplarzy lornetek pryzmatycznych (700 zł). 

Coś dla siebie znajdą także osoby, które szukają niedrogich narzędzi. W Gliwicach do wzięcia są zestawy hydraulika (270 zł), topory ciesielskie (50 zł) lub lutownice (3 zł). A jedną z najciekawszych rzeczy, który  będzie można kupić jest specjalistyczny materac próżniowy wyprodukowany przez czeską firmę EGO ZLIN (1.000 zł).

Podczas robienia zakupów w Gliwicach, warto pamiętać też o bieżącej ofercie agencyjnego sklepu internetowego. Na stronie www.sklep.amw.com.pl znajdziemy cały oferowany do sprzedaży asortyment.

„Z okazji 25-lecia istnienia Agencji przygotowaliśmy specjalne promocyjne zestawy. Z 25% zniżką kupimy  w e-sklepie  „zestaw wojskowy” (105 zł) i „zestaw marynarki wojennej” (80 zł).Ten ostatni dostępny będzie również w Gliwicach. Do zakupów u nas zachęcają nie tylko konkurencyjne ceny, ale też gwarancja tego, że to autentyczny wojskowy asortyment z pierwszej ręki” – rekomenduje dyrektor krakowskiego oddziału AMW Przemysław Wierzba.

Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia Agencja przeznaczy na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych. Od początku swoje działalności odprowadziła na ten cel już blisko 2 mld zł.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .