Dni Gminy Oświęcim z eFO, dzień 1 – FILM, FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   9 czerwca 2019 11:13

W pierwszym dniu Dni Gminy Oświęcim kilkaset osób przejechało na rowerach sołectwa gminy, a także bawiło się do późnych godzin nocnych przy muzyce dja Jaro.

Przed wieczorną zabawą uczestnicy rajdu odebrali nagrody w kategoriach: najmłodszy i najstarszy uczestnik rajdu. nagrody otrzymały również osoby, które najszybciej przejechały wszystkie punkty, wyznaczone przez organizatora. W naszym serwisie prowadziliśmy relację na żywo z tego, co działo się w kilku punktach. Można to zobaczyć w materiale “Trwa rajd rowerowy w gminie Oświęcim – LIVE“.

W sobotę 13 młodych osób potwierdziło, że doskonale zna gminę, odpowiadając na pytania “ze swojego podwórka”.

 

 

Dzisiaj drugi dzień świętowania

„Spotykamy się za “starą szkołą”. Będziemy mogli posłuchać takich gwiazd jak Power Play, Krystyna Giżowska i Elektryczne Gitary” – zapraszają organizatorzy.

Oprócz nich wystąpią jeszcze nasze lokalne gwiazdy: Zespół Porębianie i Wielka Orkiestra Młodych Muzyków. Na zakończenie zobaczymy wspaniały pokaz sztucznych ogni.

Start o godz. 14

Zobacz również:

Inny niż wszystkie rajd rowerowy – FILM, FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa