Diler zatrzymany. Miał tysiąc porcji narkotyków

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   11 kwietnia 2016

25-letniego dilera narkotykowego zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Jednocześnie zabezpieczyli ponad tysiąc porcji środków odurzających.

Funkcjonariusze podczas pracy operacyjnej uzyskali informację na temat mieszkańca Oświęcimia, trudniącego się handlem narkotykami. Prowadzili obserwację i zbierali dowody przestępczej działalności. Kiedy potwierdzili wcześniejsze ustalenia, przystąpili do zatrzymania mężczyzny.

Ujęli go wczesnym wieczorem na osiedlu Chemików, nieopodal bloku w którym mieszka. Znaleźli przy nim papierowe zawiniątka z marihuaną i amfetaminą. W mieszkaniu młodego człowieka odkryli pojemniki z większą ilością środków odurzających. W sumie zabezpieczyli ponad tysiąc porcji „maryhy” i „amfy”, 128 sztuk tabletek ecstasy, wagi elektroniczne, telefony komórkowe i prawie pięć tysięcy złotych, pochodzących, jak sądzą policjanci, ze sprzedaży narkotyków.

Za posiadanie i rozprowadzanie środków odurzających młodemu mieszkańcowi Oświęcimia grozi kara do 10 lat więzienia.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa