Debata eFO kandydatów na wójta gminy Oświęcim

Jan Maciej Tetich  |   Fakty,Wybory  |   16 października 2018 15:28

Fakty Oświęcim organizują otwartą debatę kandydatów na wójta gminy Oświęcim. Odbędzie się ona w czwartek o godzinie 20.15 w Rajsku. Zapraszamy.

O fotel włodarza gminy walczy troje kandydatów – Edyta Bogusz, była wójt Małgorzata Grzywa i były wicewójt Mirosław Smolarek.

„Nie planowaliśmy tej debaty. Jednak skontaktowała się z nami Małgorzata Grzywa, prosząc o jej zorganizowanie przez niezależne medium, jakim są Fakty Oświęcim. Także Edyta Bogusz zachęcała nas do przygotowania debaty” – mówi Paweł Wodniak, redaktor naczelny eFO, który poprowadzi spotkanie.

Tematyka debaty obejmie tematy komunikacji, ekologii, bezpieczeństwa, zdrowia, a także edukacji oraz sportu i rekreacji.

Prosimy o przesyłanie pytań do kandydatów do czwartku do godziny 17 na adres wybory@faktyoswiecim.pl. Do puli pytań od mieszkańców trafią jednak jedynie te podpisane imieniem i nazwiskiem, aczkolwiek dane można zastrzec do wiadomości redakcji eFO.

Zapraszamy mieszkańców do osobistego przyglądania się przebiegowi debaty w sali remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rajsku. Ponieważ jednak liczba miejsc na sali jest ograniczona, eFO będą prowadzić relację na żywo na naszym fanpage’u na Facebooku.

Jednocześnie informujemy, że wyłącznym administratorem danych osobowych zawartych w serwisie www.FaktyOswiecim.pl jest Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa