Debata eFO kandydatów na prezydenta Oświęcimia – część druga

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Wybory  |   15 października 2018 08:17

Kandydaci na urząd prezydenta Oświęcimia ponownie spotkają się na debacie. Będą rozmawiać między innymi o edukacji, ekologii, ofertach sportowych.


Ewa Momot, Agata Wiśniowska, Janusz Chwierut i Zbigniew Starzec odpowiedzą na nasze, naszych czytelników i swoje wzajemne pytania w środę 10 17 października od godziny 18 w sali kukiełkowej na pierwszym piętrze Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Tematyka debaty 10 października objęła tematy transportu, komunikacji, bezpieczeństwa, polityki społecznej oraz mieszkaniowej i spraw ochrony zdrowia.

W drugiej części 17 października poznamy opinie kandydatów na tematy:
– sportu
– edukacji
– ekologii
– oferty dla turystów i inwestorów.
Zapraszamy mieszkańców do osobistego przyglądania się przebiegowi debaty. Ponieważ jednak liczba miejsc na sali jest ograniczona, eFO będą prowadzić relację na żywo na naszym fanpage’u na Facebooku.Prosimy też o przesyłanie nam pytań, które chcecie zadać kandydatom. W tym celu uruchomiliśmy e-mail wybory@faktyoswiecim.pl Do puli pytań od mieszkańców trafią jednak jedynie te podpisane imieniem i nazwiskiem, aczkolwiek dane można zastrzec do wiadomości redakcji eFO.

Na drugą część debaty trafią pytania, przesłane na adres wybory@faktyoswiecim.pl do środy 17 października, do godziny 16.

Zobacz również:

 

#FaktyOswiecimWybory2018

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa