Darmowy kurs zarządzania ogrzewaniem

0 Materiał zlecony  |   Fakty,Styl życia  |   13 lutego 2018

Chcesz zdobyć kompleksową wiedzę na temat zarządzania ogrzewaniem w ciągu zaledwie 10 dni? Zapisz się na darmowy kurs mailowy: „Jak zostać ekspertem od zarządzania ogrzewaniem” przygotowany przez firmę TECH Sterowniki.

Codziennie, przez 10 dni otrzymasz wprost na swoją skrzynkę mailową jedną lekcję w formacie pdf.  Każda dotyczyć będzie innego, ważnego aspektu zarządzania ogrzewaniem.

Kto może wziąć udział w kursie?

Kurs mailowy jest skierowany do wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić na ogrzewaniu, zachowując wysoki komfort cieplny. Przydatne informacje znajdą w nim osoby, które dopiero planują montaż instalacji grzewczej, jak i te, które chcą usprawnić tę już działającą. To spora dawka wiedzy zarówno dla osób prywatnych, jak i tych związanych z branżą grzewczą, którzy chcą zwiększyć wydajność swojego ogrzewania i obniżyć rachunki.

 

Struktura kursu

Kurs mailowy składa się z 10 dedykowanych porad. Każdy z jego uczestników, przez 10 dni otrzyma jedną poradę, w której znajdzie informacje na temat wybranego aspektu zarządzania ogrzewaniem. W poradach znajdują się konkretne wskazówki w skondensowanej formie, opatrzone pomocniczymi grafikami i wizualizacjami, ułatwiającymi zrozumienie tematu. Wszystkie materiały będą udostępniane w formacie pdf.

Kurs od środka

W kursie znajdują się odpowiedzi na najważniejsze i najczęściej zadawane pytania dotyczące zarządzania ogrzewaniem. Z kursu można dowiedzieć się m.in.:

– jak dobrać sterowniki do swojego domu/mieszkania
– jak zarządzać ogrzewaniem w pomieszczeniach oraz zdalnie
– jak zwiększyć wydajność pozyskiwania ciepłej wody użytkowej
– jak najlepiej wykorzystać możliwości swojego sterownika
– jak rozbudować swój system do sterowania ogrzewaniem

W każdej poradzie znajdują się także linki do artykułów, z których może skorzystać, chcąc bardziej szczegółowo zapoznać się z danym tematem.

Więcej informacji na temat tego kursu mailowego oraz formularz do zapisu można znaleźć na stronie: https://www.techsterowniki.pl/kurs/

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa