Darmowe porady prawne dla każdego w Kancelarii Prawnej Actio w Oświęcimiu

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty  |   11 maja 2016

Kancelaria Prawna Actio z siedzibą główną w Krakowie oraz oddziałami m.in. w Oświęcimiu i Wadowicach zaprasza na bezpłatne porady prawne.

Kancelaria Prawna Actio od wielu lat świadczy skuteczne usługi prawne na terenie Małopolski oraz Śląska. Od 2014 roku w każdy piątek można bezpłatnie spotkać się z wykwalifikowanym prawnikiem w centrum Oświęcimia. Na takim spotkaniu dokonana zostanie wstępna analiza sprawy, klient będzie mógł dowiedzieć się jakie kroki prawne można podjąć w jego sprawie oraz będzie miał okazję zapoznać się z ofertą Kancelarii.

Przed spotkaniem w oddziale należy umówić się telefonicznie na konkretną godzinę, dzwoniąc na centralny numer rejestracji : 12 411 05 94 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15.

Kancelaria nie udziela bezpłatnych porad prawnych telefonicznie. Dni udzielania bezpłatnych porad mogą ulec zmianie, oferta trwa do odwołania. Wszystkie aktualne informacje są dostępne na www.kancelaria-actio.com oraz pod numerem telefonu 12 411 05 94.

Oddział Kancelarii Prawnej Actio Oświęcimiu mieści się przy ul. Klasztornej 2, pomiędzy małym rynkiem a Klasztorem Salezjan, w budynku jednego z czołowych biur nieruchomości w Oświęcimiu Biura Nieruchomości „G.B.I.”  (www.gbi.nieruchomosci.pl).

Program bezpłatnych porad prawnych skierowany jest przede wszystkim do osób które nie do końca wiedzą czy dana sprawa nadaje się do prowadzenia w postępowaniu sądowym, w jakim trybie powinna zostać przeprowadzona, jaka jest szansa na wygraną oraz jakie jeszcze kroki prawne można poczynić w danej sytuacji. Osoby takie często obawiają się wizyty u prawnika bojąc się, że będą musiały zapłacić nawet kilkaset złotych za samą informację, że w danej sprawie nic się nie da zrobić. W Kancelarii Actio za konsultacje prawne w określonych dniach nie ma absolutnie żadnych opłat.

Kancelaria Prawna Actio od lat oferuje swoje usługi zarówno klientom biznesowym jak i klientom indywidualnym. Usługi Kancelarii cechują się profesjonalizmem a każda przyjęta przez Kancelarię sprawa jest prowadzona przez specjalistę z danej dziedziny prawa.

Kancelaria zajmuje się przede wszystkim:

prawem rodzinnym i opiekuńczym (m.in. postępowania alimentacyjne i rozwodowe),

prawem spadkowym (postępowanie o nabycie spadku, podział spadku oraz zachowek),

prawem ubezpieczeń społecznych (postępowanie przed ZUS oraz postępowanie sądowe w którym ZUS jest stroną przeciwną),

szeroko pojętym prawem cywilnym (m.in. sądowa windykacja należności, postępowania z zakresu zasiedzenia nieruchomości, postępowania z zakresu służebności drogi koniecznej).

prawem gospodarczym,

prawem pracy,

Kancelaria Prawna Actio prowadzi postępowania sądowe oraz pozasądowe w Krakowie, Bielsku-Białej, Katowicach, Oświęcimiu, Chrzanowie, Wadowicach oraz innych miastach na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za dojazdy do powyższych miejscowości. Jest to szczególnie istotne w przypadku spraw rozpoznawanych przez sąd okręgowy, czyli m.in. w przypadku spraw rozwodowych.

Kancelaria Prawna Actio zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu – już dziś zadzwoń i umów się na spotkanie z prawnikiem.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa