Dachował z dziećmi na pokładzie

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   16 lutego 2018

Na ulicy Wadowickiej w Głębowicach doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Dachował samochód wiozący dzieci.

41-letni mieszkaniec gminy Oświęcim jechał hondą przez Głębowice. W samochodzie wraz z nim podróżowały córki – pięcioletnia i siedmioletnia. Mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą. Samochód zjechał z jezdni do rowu, a następnie dachował.

Na miejsce wypadku wyjechali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Głębowicach, ratownicy medyczni z oświęcimskiego pogotowia ratunkowego i policjanci.

Medycy przebadali kierowcę i małe pasażerki. Szczęśliwie kraksa skończyła się tym razem niegroźnymi potłuczeniami. A dla 41-latka dodatkowo kilkoma punktami karnymi i uszczupleniem portfela.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa