Czyste Powietrze – punkt konsultacyjny i spotkanie informacyjne

Paweł Wodniak  |   Fakty,Meteo  |   28 września 2021 15:39

W następny wtorek odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców Oświęcimia, dotyczące programu „Czyste Powietrze”.

W oświęcimskim magistracie od kilku dni funkcjonuje już punkt konsultacyjno-informacyjny programu, który jest skierowany do osób fizycznych, które są właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnego budynku mieszkalnego.

W punkcie można otrzymać pomoc w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz w jego rozliczeniu. Konsultanci przyjmują mieszkańców Oświęcimia we wtorki w godzinach od 11 do 16 i w czwartki od 8 do 13 po wcześniejszym ustaleniu terminu pod numerem 503 572 966.

Spotkanie informacyjne w sprawie programu „Czyste Powietrze” odbędzie się we wtorek 5 października o godzinie 16 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Galerii Książki w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .