Czym dla Ciebie jest wolontariat – ponad 500 prac

0 Redakcja FO  |   Fakty,Konkursy  |   7 listopada 2019 23:05

Ponad pół tysiąca prac napłynęło na konkurs plastyczny Czym dla Ciebie jest wolontariat, zorganizowany przez Fakty Oświęcim i park rozrywki Energylandia. 

Konkurs jest wydarzeniem towarzyszącym Wielkiemu Hokejowemu Meczowi Charytatywnemu Szósty dla Sześciu, który odbędzie się w sobotę 9 listopada. Zagrają w nim drużyny Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy i Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich, będące partnerem konkursu, w którym wszystkie nagrody ufundowała Energylandia. 

Nagrody laureaci w towarzystwie pełnoletnich opiekunów mogą odebrać tylko podczas meczu Szósty dla Sześciu w hali lodowej w Oświęcimiu, nieopodal fotobudki, która będzie funkcjonować przy sali gimnastycznej.

Prace oceniała redakcja faktów Oświęcim oraz reprezentacja artystów – aktorzy Bogdan Kalus, Julia Wróblewska i generał Roman Polko.

Jutro podamy informację, która placówka przesłała najwięcej prac i będzie gościć artystów. Poniżej prezentujemy wyniki plastycznej rywalizacji dzieci i młodzieży w czterech kategoriach wiekowych. Jutro na łamach Faktów Oświęcim umieścimy wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace.

Przedszkola

Nagrody:

1. Agnieszka Balon, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Harmężach,

2. Aleksandra Środa, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

3. Maja Buchała, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu.

Wyróżnienia:

Aleksandra Kuska, Przedszkole Samorządowe w Grojcu,

Aleksandra Nowak, Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Osieku,

Amelia Stalmach, Przedszkole Niepubliczne w Pszczynie,

Amelia Teper, Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu,

Amelka Kliś, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Andrzej Wąsik, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Dominika Krawczyk, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Filip Serfain, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Franciszek Bakalarski, Przedszkole Samorządowe w Grojcu,

Gabrysia Krzyżecka, Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu,

Hanna Bernacik, Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu,

Kacper Chorabik, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Kamil Świadek, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Kamila Kieruj, Przedszkole Samorządowe w Grojcu,

Krzyś Krupa, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Lenka Bagierek, Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu,

Leon Marcinek, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Maja Buchała, Przedszkole Samorządowe w Grojcu,

Maja Chwieralska, Przedszkole Niepubliczne w Pszczynie,

Marcelina Pikulska, Niepubliczne Przedszkole  w Trzebini,

Maria Borowska, Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu,

Maria Skrobol, Przedszkole Niepubliczne w Pszczynie,

Mateusz Michałek, Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu,

Mateusz Skorodzień, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Michał Adamus, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Michał Hałat, Przedszkole Samorządowe w Grojcu,

Michał Kucharczyk, Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu,

Milenka Kot, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Nadia Burejsza, Przedszkole Samorządowe w Grojcu,

Natalka Biela, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Paulinka Biela, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Szymon Jasieniak, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Szymon Nowak, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Wanda Lukowiec, Przedszkole Niepubliczne w Pszczynie,

Wojtek Antoszewski, Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,

Zofia Drabczyk, Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu,

Zuzanna Tumasz, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Harmężach.

Szkoła podstawowa, kl. 1-4

Nagrody:

1. Wojciech Borowczyk kl. 4, SP nr 1 w Polance Wielkiej,

2. Wiktor Ziomkiewicz, kl. 3b, SP nr 4 w Oświęcimiu,

3. Natasza Piotrowska , kl. 1d, ZSP nr 5 w Brzeszczach.

Wyróżnienia:

Aleksandra Chrapczyńska, kl. 2a, Szkoła Podstawowa w Grojcu,

Amelia Nikliborc, kl. 3a, Szkoła Podstawowa w Zaborzu,

Amelia Piekarczyk, Szkoła Podstawowa w Rajsku,

Anna Naglik, kl. 1a, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach,

Anna Zemła, kl. 1a, Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej,

Antoni Gabryś, kl. 1a, Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej,

Antoni Mitoraj, kl. 2b, Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu,

Dawid Dadak, kl. 2b, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach,

Gabriela Wojciechowska, kl. 3a, Szkoła Podstawowa w Zaborzu,

Grzywa Nikodem, kl. 2a, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach,

Iga Heród, kl. 3, Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu,

Igor Rozmus, kl. 2, Szkoła Podstawowa w Rajsku,

Jan Przychodzeń, kl. 2c, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach,

Julia Lekacz, kl. 1, Szkoła Podstawowa w Rajsku,

Justyna Kulig, kl. 4, Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu,

Justyna Zapała, kl. 3a, Szkoła Podstawowa w Babicach,

Kacper Jankowski, kl. 5c, Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej,

Lena Bratus, kl. 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach,

Liliana Burkat, kl. 2b, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach,

Maja Sajbor, kl.1, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie,

Maksymilian Pietraszko, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach,

Milena Nowak, kl. 1, Szkoła Podstawowa w Rajsku,

Natalia Szałaśny, kl. 3c,

Nikodem Płonka, kl. 2a, Szkoła Podstawowa w Grojcu,

Oliwia Kozieł, kl. 2, Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Osieku,

Oliwier Trepiak, kl. 3, Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu,

Patrycja Wanat, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Rajsku,

Patryk Joniec, kl. 2a, Szkoła Podstawowa w Grojcu,

Paulina Boba, kl. 2a, Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej,

Paweł Ilich, kl. 3, Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu,

Paweł Wykręt, kl. 1, Szkoła Podstawowa w Rajsku,

Sandra Mąka, kl. 3c, Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Chełmku,

Wiktoria Haponik, kl. 1a, Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej,

Wiktoria Pyda, kl. 1a, Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej,

Witold Stanclik, kl. 1, Szkoła Podstawowa w Rajsku,

Zofia Pieszko, kl. 3, Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu,

Zuzanna Kania, kl. 2c, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach.

Szkoła podstawowa, kl. 5-8

Nagrody:

1. Wiktoria Czyżycka, kl. 7, Szkoła Podstawowa w Rajsku,

2. Alicja Karniewska, kl. 7, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie,

3. Zuzanna Kasperek, kl. 6b, Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeciszowie.

Wyróżnienia:

Agnieszka Jańczyk, kl. 8, Szkoła Podstawowa w Rajsku,

Aleksandra Forczek, Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu,

Amelia Zawadzka, kl. 6b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu,

Barabra Dajka, kl. 6, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie,

Barbara Wąsik, kl. 5, Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Osieku,

Daria Kuśnierczak, kl. 5, Szkoła Podstawowa w Rajsku,

Emilia Hutny, kl. 7, Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu,

Jakub Koczur, kl. 6b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu,

Jakub Leśniak, kl. 7b, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach,

Julia Konopka, kl. 6b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu,

Julia Pyzdek, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej,

Kacper Kasperczyk, kl. 6b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej,

Katarzyna Kusak, kl. 5, Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Osieku,

Lena Kolber, kl. 3b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu,

Magdalena Baranowska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu,

Magdalena Boba, kl. 5b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej,

Magdalena Zygmunt, kl. 6b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej,

Maja Sołtysik, kl. 5b, Szkoła Podstawowa w Grojcu,

Maria Hassa, kl. 5, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie,

Martyna Cinalska, kl. 8, Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej,

Natalia Cholewka, kl. 6c, Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu,

Natalia Kurpowicz, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Rajsku,

Oliwia Suslik, kl. 5d, Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu,

Paulina Pustelnik, kl. 6c, Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzeszczach,

Wiktoria Ryszka, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Rajsku,

Zosia Krupa, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Rajsku.

Szkoły ponadpodstawowe

1. Kacper Kukla, Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego,
2. Kaja Karkoszka, Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących w Oświęcimiu,
3. Nie przyznano.

Wszystkie wymienione osoby zapraszamy w godz. 17-19 w sobotę 9 listopada na lodowisko po odbiór upominków.

 

Zobacz również:

Drużyna Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy zaprasza na mecz – FILM

Charytatywny Mecz Hokejowy dla sześciorga chorych dzieci – FILMY

Charytatywni hokeiści MOWP trenują – FOTO

Oddaj krew przed meczem Szósty dla Sześciu – FOTO

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa