Czy nauka gry na instrumentach rozwija intelekt dziecka?

Materiał sponsorowany  |   Fakty  |   27 sierpnia 2015 07:00

Muzyka jest niezwykle ważna w życiu każdego człowieka. Informacje dotyczące pozytywnego wpływu muzyki na rozwój oraz zdrowie odnajdujemy już w Starożytności.

Platon twierdził, że rytm i harmonia wpływa na piękno duszy i ciała. O wpływie muzyki na rozwój dzieci pisał również w swoich dziełach Jan Amos Komeński w XVI wieku, mówiąc, że słuchanie muzyki i nauka łatwych piosenek kształtuje usposobienie dziecka.

Obecnie edukacja muzyczna jest bardzo zaniedbywana – niewielka ilość muzyki w szkołach powoduje zanik kultury, wrażliwości, czy estetyki.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży Agencja Artystyczna All Music zaprasza na INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA INSTRUMENTACH takich jak pianino, keyboard, gitara (elektryczna, klasyczna, basowa), skrzypce, kontrabas oraz LEKCJE ŚPIEWU.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycieli, a nauka przebiega w bezstresowej atmosferze. Należy pamiętać, że zajęcia te mają wpływ na poprawę koncentracji, uczą logicznego myślenia oraz poszerzają wiedzę muzyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, dzwoniąc pod numer telefonu +48 697 018 433 oraz +48 606 590 325 oraz pisząc na adres e-mail: kontakt@all-music.pl.

Miejsce – Oświęcim ul. Dąbrowskiego 70

Zadbaj o wartościowy rozwój swojego dziecka

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Czego najbardziej Ci brakuje w lockdownie?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .