Cztery lata „Kina dla Kobiet” i huczne urodziny – FILM, FOTO

0 Jola Wodniak i Paweł Wodniak  |   Dzieje się,Fakty  |   2 lutego 2018

„Kino dla Kobiet” w Planet Cinema w Oświęcimiu skończyło właśnie cztery lata. Urodzinom, jak i całemu cyklowi, patronują Fakty Oświęcim.

To był szczególny wieczór. Biorące udział w ekstra konkursach panie, otrzymywały ekstra nagrody. Nie zabrakło wspomnień, bo część konkursów dotyczyło spotkań, których było już ponad 40.

Był oczywiście urodzinowy tort, szampan i gromkie “Sto lat”. Grupa uczestniczek doskonale przygotowała się do przyjęcia i przyszła w czapeczkach, z trąbkami i confetti.

Pod koniec zabawy urodzinowej, a jeszcze przed emisją „Podatku od miłości” z Grzegorzem Damięckim w roli głównej, przyszła pora na losowanie szczególnie wartościowych nagród. Chwilę wcześniej Magdalena Etmańska, wicedyrektor Planet Cinema i twórczyni „Kina dla Kobiet” wywołała do tablicy nestorkę tego cyklu Marię Czerwik z Babic.

Pani Maria uczestniczy w projekcie od samego początku i nie opuściła ani jednego spotkania. Ponad 200 koleżanek nagrodziło ją gromkimi oklaskami. Chwilę później okazało się, że ten wieczór w całości należy do niej.

Prowadząca imprezę Magda Etmańska sięgnęła do pudełka z kuponami, wypełnianymi przez uczestniczki, by wylosować tę, która otrzyma wart dwa tysiące złotych voucher od biura podróży. Długo „mieszała” w pudełku, by chwilę później, po wyciągnięciu zwycięskiego kuponu, powiedzieć: „To jest cud. W podróż z biurem podróży pojedzie pani Maria Czerwik”.

Nagrodę przekazał Piotr Noworyta z biura podróży travelplanet.pl-Oświęcim.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa